پوشاک جادوی چاپی با پارچه پشم گوسفند وجانوران دیگر

پوشاک چاپی جیر با پارچه پشمی مصنوعی چاپ شده است. 1. طراحی، رنگ، وزن را می توان سفارشی. 2. useage: کت، لباس، upholyester، کفش. 3. نمونه رایگان، نمونه رایگان است، شما فقط نیاز به پرداخت ترس. ما می توانیم طراحی 5-10 را برای شما عرضه کنیم.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

پوشاک چاپی جیر با پارچه پشمی مصنوعی چاپ شده است

جزئیات:

پارچه: جوز چاپ شده با پارچه پشمی مصنوعی
محتوا:

100٪ پلی

وزن: 520 گرم
widht: 145 سانتی متر
سفارش دقیقه: 600 متری / رنگ
زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید: 25 روزه
تکنولوژی؛ چاپ، باند
طرح: سفارشی

جزئیات بسته بندی

1: پارچه های ما بر روی لوله های قوی با کیسه های پلاستیکی و کیسه های بافته شده ریخته می شود.
2: به عنوان درخواست شما

زمان تحویل

ظرف 20-30 روز پس از دریافت 30٪ سپرده

 • قانون نمونه؟
  • ما نمونه های رایگان را به عنوان نیاز شما ارائه می دهیم. اگر برای اولین بار با ما همکاری می کنید، هزینه حمل و نقل باید توسط شما پرداخت شود. وقتی سفارش می دهید، ما آن را به شما خواهیم داد. در همکاری های بعدی ما مسئول آن خواهیم بود.
 • لایپ Dips و Strick Offs؟
  • برای پارچه های رنگ شده: رنگ از کتاب Pantone را تأیید کنید و ما آن را در 3-5 روز به پایان برسیم. برای پارچه های چاپ شده: طرح های خود را تأیید کنید، قبل از تولید انبوه، برای approral، قبل از تولید بزرگ، و حدود 5-7 روز صرف می کنیم.
  • ما T / T و L / C را در نظر می گیریم، شرایط پرداخت دیگر می تواند مورد مذاکره قرار گیرد. معمولا استفاده از بسته بندی بسته بندی رول / رول بسته بندی / واکسن یا دست بسته بندی / بسته بندی بسته بندی / بسته بندی جداگانه / یا به نیاز مشتری.
 • چگونه سفارش می دهید؟
  • تایید نمونه مشتری پس از دریافت PI ما 30٪ سپرده یا L / C باز می کند. ترتیب حمل و نقل تامین کننده اسناد لازم را تهیه و کپی این اسناد را ارسال می کند. پرداخت تعادل اثر مشتری. تامین کننده اسناد اصلی یا تلکس را آزاد می کند.
Hot Tags: پوشاک چاپی جیر چاپ با پارچه پشم گوسفند، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی
محصولات مرتبط
پرس و جو